شرایط استفاده از خدمات سئو پیشرو
تبلیغات متنی
شرایط استفاده از خدمات سئو پیشرو

استفاده از خدمات سئو پیشرو با آدرس اینترنتی seopishro.ir به منزله قبول این توافقنامه می باشد .

مدیریت سئو پیشرو مي تواند در هر زمان در متن اين توافقنامه تغيير ايجاد کند.*تمامي اين موارد و تغييرات در صورت امکان از طریق تیکت به اطلاع می رسد.*اين وظيفه کاربر است که با مراجعه مداوم به اين متن از تغييرات آن مطلع شويد، در غير اين صورت تمام پيامدهاي احتمالي آن بر عهده مشتری خواهد بود.*عضویت یا سفارش یا اولین خرید هر کدام به تنهایی به منزله مطالعه كامل اين توافقنامه و مورد پذیرش بودن تمامي موارد فوق از سوی کاربر و مشتری خواهد بود.

1- این سامانه تحت قوانين كشور عزيز جمهوري اسلامي ايران فعاليت مي كند و كليه كاربران - همکاران - دوستان ملزم به رعايت این قوانين مي باشند .

2- هر گونه مشاوره - راهکار و پیشنهاد خرید سرویس کاملا بصورت افتخاری و رایگان بوده و تیم سئو پیشرو هیچگونه تعهد و مسئولیتی نمی پذیرد .

3- كليه ي سايت هايي كه محتوايي خلاف عرف و قوانين جمهوري اسلامي ايران داشته باشند بدون اطلاع قبلي یا هر گونه اخطار از سمت مراجع زیربط کاملا حذف و مسدود مي گردد.

4- در صورتی که مشتری از هر طریقی ارتباطی اقدام به فحاشی و ناسزا گویی به تیم سئو پیشرو و یا هر یک از کارشناسان آن بنماید مدیریت مجاز است ، تمامی سرویس های فعال و اکانت کاربری وی را کاملا حذف لغو و یا مسدود کند ، همچنین مبلغ سرویس مورد نظر به هیچ وجه به او عودت نخواهد شد .

5- این سامانه تحت هیچ شرایطی مسئول و تعهدی جهت رشد و یا پسرفت سایت ها ندارد و مشتری موظف است در خرید و انتخاب سرویس مناسب دقت نمایید .

6- امکان تغییرات و بروز رسانی سرویس ها : سئو پیشرو این حق را برای خود محفوظ می دارد که در هر زمان صلاح بداند نسبت به تغییر - ارتقا و بروز رسانی - حذف - ویرایش سرویس های خود اقدام نمایید .

7- در کلیه پکیج های ارسال ترافیک و بازید یا پکیج های ورودی گوگل نیازمند تهیه منابع اختصاصی بوده و امکان کنسل یا لغو سرویس فعال شده جهت بازگشت وجه یا جایگزینی سرویس تحت هيچ شرايطي ممکن نمی باشد.

8- سئو پیشرو هيچگونه مسئوليتي را در قبال عدم رعايت تعهدات خود که به موجب بروز مسائل فورس ماژور پديد آمده اند، از جمله: بلاياي طبيعي، جنگ، شورش، اغتشاشات عمومي، هک, حوادث کلي، زمين لرزه، اعتصاب، آتش سوزي، سيل، انفجار، کمبود نيروي کار، تصادفات، توقيف، محدوديتهاي دولتي و تحريم هاي بين المللي، سیاست های دولتی و... نمي پذيرد.
9- مرجع قضاوت درباره وجود مشکلات احتمالی سئو پیشرو بوده و کاربر نمی تواند با ارائه نظر دیگر اشخاص و یا وب سایت ها وجود اختلال در سرویس را اثبات کند .

رفع مسئولیت : سئو پیشرو تمام توان خود را جهت ارائه بهترین عملکرد در سرویس ها و خدمات و راهکارها بکار می گیرد و بر روی تمامی پکیج های خود حداکثر استاندارد کیفیتی را مطابق الگوریتم ها و پروتکل های روز دنیا در حد توان رعایت می کند اما تحت هیچ شرایطی در برابر خسارات احتمالی و یا غیرمستقیم مسئول نمی‌باشد، برخی شرایط مسئولیت در برابر خسارت ممکن است از حالات فوق مستثنی گردد.

موفق و پیروز باشید .